Changi Cove
***
351 Cranwell Road, Singapore, Singapore, 509866
Online rezervace. Ceny od SGD132.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
Ceny od SGD132
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Changi Cove is a comfortable 3-star hotel located 20km (12.4mi) from the centre of Singapore.

Facilities
Changi Cove is a smoke-free property. Dining facilities at the hotel include a cafeteria. Breakfast is available - a surcharge will apply. The hotel boasts a 24-hour front desk service. Other hotel amenities include tennis court(s). Other services: elevator/lift.

Guestrooms
Make yourself at home in one of the 112 air-conditioned rooms featuring flat-screen televisions. Complimentary wireless Internet access is available to keep you connected. Bathrooms with showers are provided. Conveniences include phones, as well as safes and coffee/tea makers.

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Changi Cove je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor

Informace o oblasti

    Letiště
    • Singapore, Singapore (SIN-Changi) - 2.49 mi
    • Singapore, Singapore (XSP-Seletar) - 8.01 mi
    • Johor Bahru, Malaysia (JHB-Senai Intl.) - 27.40 mi
    • Tanjung Pinang, Indonesia (TNJ) - 50.08 mi